Katedra Mebla UAP | Kierunki Współpracy

miejsce: galeria Sztuka Wnętrz Tetmajera 83, Kraków
kuratorzy: Joanna Lisiecka, Jan Ankiersztajn, Katarzyna Laskowska
27.04.-14.06.2019

Wystawa „Kierunki Współpracy” to prezentacja projektów studentów oraz dydaktyków kierunku Projektowania Mebla Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Wystawa w ramach cyklu „Sto wystaw na stulecie UAP” jest wstępem do zapoznania się z ofertą edukacyjną i projektową UAP. Katedra Mebla Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu kontynuuje wieloletnie tradycje meblarskie regionu Wielkopolskiego. Współpraca jednostki edukacyjnej z partnerami biznesowymi pozwala na szerokie spektrum działań projektowych. W szczególności realizacje Projektów Badawczo- Rozwojowych, Programów Edukacyjnych we Współpracy z Przemysłem (PE-P) oraz prowadzeniem całego spektrum warsztatów i szkoleń podwyższających jakość kształcenia.

• Opublikowano: 19.04.2019, 13:29
  • Ostatnia edycja: 19.04.2019, 13:29