Zapraszamy serdecznie na pierwszą odsłonę wydarzenia zorganizowanego przez Miasto Poznań – Dizajn Lokalny. W części wykładowej wystąpi m.in. prof. UAP Marzena Wolińska, natomiast w części targowej znajdzie się wielu artystów-projektantów związanych z naszą uczelnią!

O wydarzeniu

Dizajn Lokalny to wyjątkowe wydarzenie poświęcone poznańskim projektantom i osobom związanym z designem w naszym mieście.

Podczas wykładów i warsztatów porozmawiamy między innymi o lokalności w projektowaniu, o współpracy i wsparciu, o tym jak ważna jest wiedza rzemieślników, a także dowiemy się jak skutecznie kreatywnie pracować.
W części targowej lokalne marki i projektanci wystawią swoje prace związane z różnymi dziedzinami designu – od biżuterii przez ceramikę aż po modę.

➡ Program w skrócie:
/29.03/
17:00 – 21:00 – wykłady oraz warsztaty
/30.03/
11:00 -19:00 – targi dizajnu lokalnego
11:00 -19:00 – wykłady oraz warsztaty

Na części wykładowo-warsztatowej będziecie mogli posłuchać m. in..:
▪ Agaty Kiedrowicz: O lokalności w projektowaniu / W poszukiwaniu projektowej równowagi.
▪ Agaty Kiedrowicz i Marty Szostek z Supergirls Do Design: Design & rzemiosło. Jak je łączyć?
▪ Joli Starzak z Atelier Starzak Strebicki: O współpracy i wsparciu – jak ważna dla projektantów jest wiedza rzemieślników i innych ekspertów.
▪ Sylwii Hull-Wosiek – trener, konsultant, coach i facylitator z Concordia Design: Warsztaty Kreatywności.
▪ dr hab. Marzeny Wolińskiej, prof. UAP: O Obszarach Lokalności

W części targowej wydarzenia wezmą udział m.in. :
▪ Laboratorium/35
▪ Marou Ceramics
▪ The Waste
▪ Brzyski

Dokładny program wydarzenia i opisy wykładów/warsztatów znajdują się na stronie poznan.pl/dizajnlokalny

Jeśli jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w warsztatach, prosimy o przesłanie maila z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą warsztatu na:
? dizajn_lokalny@um.poznan.pl ? *
Ilość miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. ?

*Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska artystycznego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez
e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/

• Opublikowano: 26.03.2019, 02:37
  • Ostatnia edycja: 26.03.2019, 17:48