Nagroda Miasta Poznania za wyróżniające się prace doktorskie i magisterskierozmiar tekstu drukuj kod qr
Jeszcze tylko kilka dni można zgłaszać prace doktorskie i magisterskie do XV edycji konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską” i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską”. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 listopada 2018.

Nagroda Miasta Poznania za wyróżniające się prace doktorskie i magisterskie
Nagroda Miasta Poznania za wyróżniające się prace doktorskie i magisterskie
Celem konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach i w poznańskich placówkach naukowych jest zaangażowanie młodych talentów na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć.

Na autorów i autorki trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, a na autorów i autorki trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace powstałe we wszystkich uczelniach i placówkach naukowych Poznania, z dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 listopada 2018.

 

Więcej informacji

http://www.poznan.pl/mim/studia/news/nagroda-miasta-poznania-za-wyrozniajace-sie-prace-doktorskie-i-magisterskie,124268.html