18.06.2018 – Otwarcie wystawy prac dziecięcych „Przestrzenie wyobraźni”
Godzina: 18.00
Wstęp: Bezpłatny
Serdecznie zapraszamy wszystkich małych i dużych na otwarcie wystawy młodych artystów, którymi są dzieci w każdym wieku. Wielokolorowe i pełne wdzięku prace zaprezentują: Ignacy Styszyński, Zosia Styszyńska, Gabrysia Styszyńska, Helenka Błaszak, Emilia Błaszak, Maurycy Komar, Marysia Komar, Weronika Jackowska.
Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

22.06.2018 – Fajfy z Radiem Pogoda Pod Lipami – zabawa taneczna
Godzina: 17.00
Wstęp: 20 zł – w cenie również ciepły posiłek
W latach 70. fajfami nazywano bardzo popularne popołudniowe potańcówki. Impreza została przygotowana zwłaszcza dla tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii. Moc atrakcji zapewni wszystkim Radio Pogoda, które na dobre stało się współorganizatorem wieczorów tanecznych w Domu Kultury Pod Lipami, proponując zabawę przy muzyce sprzed lat. Wśród bawiących się osób rozlosowane będą nagrody ufundowane przez Radio Pogoda. Imprezę poprowadzi Ryszard Kaczmarek.
Bilety na Fajfy dostępne w Domu Kultury Pod Lipami.

23.06.2018 – „La Bazaar” kiermasz rzeczy wszelakich do odsprzedaży. 
Godzina: 9.00-14.00
Wstęp: wstęp wolny (opłata za stoisko wystawiennicze: 6 zł – małe, 10 zł – duże)
Niechciane prezenty lub za dużo rzeczy w szafie? A może robiliście porządki w piwnicy i nie wiecie co zrobić z niepotrzebnymi przedmiotami? Zapraszamy do Domu Kultury „Pod Lipami” na kiermasz rzeczy wszelakich.

Opłata za stoisko wystawiennicze w zależności od wielkości.
Informacja pod numerem telefonu (61) 63 03 347.