W imieniu podopiecznych fundacji Bread of life zwracamy się do Wszystkich z ogromną prośbą o wsparcie Poznańskiego Betlejem, które odbędzie się 9 grudnia w Poznaniu i 16 grudnia w Kaliszu.

Wydarzenie można wesprzeć przekazując na przykład autorskie przedmioty czy ozdoby świąteczne.

Zgłoszenia oraz pytania proszę kierować na adres piotr.grzywacz@uap.edu.pl

Dziękuję!


Treść wiadomości przesłanej przez organizatorów

W tym roku w ramach Poznańskiego Betlejem będziemy organizować wydarzenie, które od kilku już lat organizujemy w Kaliszu. Jego celem będzie zebranie środków na leczenie chorych dzieci z Poznania, podopiecznych naszej fundacji (zostananiolem.pl).
Wydarzenie to odbędzie się 9 grudnia na Placu Wolności w Poznaniu i 16 grudnia w Kaliszu.

Chcielibyśmy zaprosić poznańskie szkoły, stowarzyszenia i organizacje do udziału w tym wydarzeniu. Można wziąć w nim udział w następujących formach:

  • Przygotowanie występu świątecznego.
    Nasze wydarzenie zaopatrzone będzie w scenę, na której odbywać się będą aukcje i występy. W ciągu dnia chcemy oddać scenę dzieciom, aby wprowadzały one miasto w świąteczny nastrój. Chcemy również pomóc młodym poznaniakom zaangażować się w pomoc innym. Każdy występ powinien trwać do 12 minut i prezentować tematykę świąteczną.
  • Przygotowanie ozdób świątecznych, bądź oddanie przedmiotów na aukcję.
    Podczas wydarzenia będziemy prowadzić charytatywną sprzedaż ozdób świątecznych. Pieniądze za ich sprzedaż będą wrzucane do puszek. Szkoły mogą podarować wykonane przez dzieci ozdoby.
  • Pomoc w zbieraniu środków na cel wydarzenia.
    Podczas wydarzenia będą zbierane środki na leczenie kilku dzieci z Poznania, które będą objęte pomocą naszej fundacji. Szkoły mogą wcześniej przeprowadzić własną zbiórkę środków na ten cel i uzbieraną kwotę przekazać w trakcie trwania wydarzenia lub podczas własnego występu.

Zachęcam wszystkich do udziału w tym niezwykłym, charytatywnym wydarzeniu.
Zachęcam również do zapoznania się z materiałami związanymi z kaliskim wydarzeniem naszej fundacji, na którym będziemy się wzorować organizując projekt w Poznaniu.

Strona Fundacji Bread of Life:
· breadoflife.pl
· facebook.com/boflministries/,
· breadoflife.pl/bofl/en/projects-poland/saving-young-lives/

Artykuły dotyczące wydarzeń w Kaliszu:

poznan.tvp.pl/28193525/wigilia-na-kaliskim-rynku
kalisz.naszemiasto.pl/tag/tomasz-jezyk-kalisz.html
zostananiolem.pl

breadoflife.pl

breadoflife.pl/bofl