dr hab. Maciej Kurak, prof. nadzw. UAP

Prorektor ds. rozwoju kadry i promocji

 

Katarzyna Kucharska – kierownik biura

katarzyna.kucharska@uap.edu.pl

Piotr Grzywacz – zastępca kierownika biura

piotr.grzywacz@uap.edu.pl

Aleksandra Gaj – specjalista ds. promocji

aleksandra.gaj@uap.edu.pl

Agnieszka Krupa – specjalista ds. promocji

agnieszka.krupa@uap.edu.pl

Agnieszka Mordarska – samodzielny referent

agnieszka.mordarska@uap.edu.pl   

 

Aniela Perszko – edytor strony internetowej UAP | dział IT |

aniela.perszko@uap.edu.pl