dr hab. Maciej Kurak, prof. nadzw. UAP

Prorektor ds. rozwoju kadry i promocji

 

Katarzyna Kucharska – kierownik biura

katarzyna.kucharska@uap.edu.pl

Piotr Grzywacz – zastępca kierownika biura

piotr.grzywacz@uap.edu.pl

Aleksandra Gaj – specjalista ds. promocji

aleksandra.gaj@uap.edu.pl

Agnieszka Krupa – specjalista ds. promocji

agnieszka.krupa@uap.edu.pl

Agnieszka Mordarska – samodzielny referent

agnieszka.mordarska@uap.edu.pl   

Mateusz Słociński (wsparcie) – sekcja projektowa

mateusz.slocinski@uap.edu.pl

Witold Modrzejewski (wsparcie) – koordynacja Konkursu im. Marii Dokowicz

witold.modrzejewski@uap.edu.pl