„Czego nie widać na wernisażu?
Czy doświadczonym kuratorom również zdarzają się “wpadki”?

Zapraszamy na wieczór w formule FuckUp Night kierowany do wszystkich osób zainteresowanych sztuką. Spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2020 o godzinie 19:00 w klubokawiarni „Kóltura” na ulicy 23 Lutego 8. Wydarzenie zostało przygotowane pod okiem Ewy Mrozikiewicz w ramach zajęć Zarządzanie w Kulturze (Uniwersytet Artystyczny)

Jako przeciwdziałanie ogarniającemu „sukcesizmowi” proponujemy otwartą dyskusję na temat porażek i kryzysów w pracy ze sztuką współczesną. Coś nie wyszło? Nie szkodzi!

FuckUp Night to formuła zapożyczona ze środowisk biznesowych. Spotkania organizowane są wśród różnych branż od 2012 roku. Mamy nadzieję, że obecni na wydarzeniu goście wyniosą przekonanie, że błędy są rzeczą ludzką i nie powinny hamować przed podejmowaniem działania.

Wpadnij i upewnij się, że wiatr w oczy wieje także doświadczonym praktykom 🙂

Występujący prelegenci :
Mateusz Bieczyński