Koło Naukowe Studentów Architektury Wnętrz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu –  INSIDER

zaprasza serdecznie

na spotkanie z architektem wnętrz– dr Agnieszką Mierzawą z The Swallows Studio Projektowe.
Gość podczas wykładu omówi na czym polega praca architekta wnętrz.

26.11.2019, godz. 14.00
Sala 02, bud. B, ul. 23 Lutego 20

Agnieszka Mierzwa

Bydgoszczanka. W 2008 roku skończyła  kierunek Architekt Wnętrz na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w II Pracowni Projektowania Mebla i Elementów wyposażenia Wnętrz u prof. Jerzego Swatka i dr hab. Marka Błażuckiego. Prowadzi własną pracownię projektową, zajmuje się wnętrzami prywatnymi i komercyjnymi. Pracuje również na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu projektowania wnętrz, miejskich przestrzeni, mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Doktor w dziedzinie sztuki plastyczne.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 21.11.2019, 13:23