Wydział Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ma swój namiot w wiosce ASP na Pol’And’Rock Festival!

Przygotowaliśmy dla Was kilka wykładów, z których dowiecie się między innymi, że sztuka nie jest taka straszna, jak ją malują, a obrazy można malować wszystkim – nawet farbami. Zabierzemy Was w podróż do Nepalu oraz porozmawiamy o zmianach klimatu i dobrym sąsiedztwie.

Każdego dnia czeka na Was również kilka warsztatów artystycznych, z których będzie można wyjść z własnoręcznie przygotowaną festiwalową chustą, okularami, memami i pocztówkami. Wspólnie będziemy świętować 25 lat Festiwalu przy 25 obrazach oraz postaramy się stworzyć recyklingową rzeźbę. Przygotowaliśmy też coś dla najmłodszych festiwalowiczów, z którymi wybierzemy się w poszukiwanie Yeti.

Zapraszamy do zapoznania się z programem!

Będzie się działo! 🙂

• Autor: Agata Tratwal