Szanowni Państwo!
wraz z pierwszym dniem wiosny publikujemy listę osób, których prace zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej XI Biennale Grafiki Studenckiej 2019!

Z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku:
– Magdalena Karwowska
– Maryia Koshaleva
– Barbara Leszczyńska
– Szymon Wirchanowicz

Z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach:
– Natalia Paczyńska

Z Akademii Sztuki w Szczecinie:
– Kamila Dereń

Z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie:
– Marta Koguc
– Katarzyna Kubasik
– Joanna Saloni
– Szymon Szymanowicz

Z Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu:
– Magdalena Banaś
– Malwina Domaracka
– Anna Dulska
– Sarah Epping
– Katarzyna Fedro
– Aleksandra Koman
– Vinicius Libardoni
– Monika Sochańska
– Magdalena Stachowiak
– Dominik Tkaczyk
– Zuzanna Tokarska
– Bożena Zwycewicz

Z Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie:
– Grzegorz Bugaj
– Andriei Korotkov
– Dominik Maślerz
– Pierre Matsas
– Sylwia Szczębara
– Wiktor Wiater
– Paulina Żmuda

Z Akademii Sztuk Pięknych im Władysława Strzemińskiego w Łodzi:
– Igor Kociński
– Adam Lipman
– Olga Żukowska

Z Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie:
– Agnieszka Rumak
– Angelika Zajdlic

Z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie:
– Jan Daciuk
– Olesia Pankiv
– Dominika Pulkowska
– Agnieszka Warcaba

Z Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
– Renata Gogol

Z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu:
– Oksana Budna
– Jagoda Jaworska
– Natalia Kwiatkowska
– Milena Spychała
– Rafał Śliwczyński
– Julia Feliksa Wojciechowska
– Roksana Żelazkiewicz

Z Uniwersytetu Rzeszowskiego:
– Ewelina Bielecka
– Elżbieta Strykowicz

Z Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu:
– Paulina Panuś
– Kamil Wasiel

Z Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Zielonogórskiego:
– Kacper Będkowski
– Katsiaryna Kardash
– Natalia Walewska

Z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu:
– Wiktoria Dębińska
– Lidia Galica
– Weronika Jaźwińska
– Zuzanna Kamińska
– Kajetan Karczewski
– Antonina Kieliszewska
– Antonina Kłos
– Julia Kowalska
– Olga Mularczyk
– Paulina Niemczuk
– Anna Sobczyk
– Kuba Trzciński
– Alicja Wiśniewska
Maria Barańczyk
– Michał Woliński

Wszystkim ogromnie gratulujemy!

Spośród wszystkich zakwalifikowanych do wystawy komisja wybrała 21 osób, którym przyznała nagrody i wyróżnienia honorowe.
Wszystkich laureatów poinformujemy o nominacji do nagrody drogą mailową.
A wszystkich z Państwa, którzy pragną poznać laureatów zapraszamy na wernisaż i uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 5 KWIETNIA o godzinie 18:00 do Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu.