Z przyjemnością zawiadamiamy, że studenci i absolwenci naszej Uczelni, zostali wyróżnieni w Przeglądzie Talentów See&Say, który odbył się 23 listopada 2018.

Wernisaż Wystawy odbędzie się 10 lutego 2019 roku w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie, ul. Targowa 56 o godzinie 19:00.  Na wystawie pokonkursowej MUST SEE zaprezentowane zostaną prace następujących, wyróżnionych osób;

Aleksandra Loska-Pawlęga
Agnieszka Oleksiuk
Dorota Pawlicka
Mikill Skugga
Grzegorz Myćka
Jakub Pechta
Aleksandra Dobrzyńska
Weronika Wolska
Monika Koślińska
Ewa Półtorak
Bartosz Zarzycki

Serdecznie gratulujemy!


Widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy?

Przyjdź na Wystawę MUST SEE

Ciągle szukasz inspiracji, a wszędzie znajdujesz nudę… Instagram, Pinterest – tam już wszystko widziałeś. Nie scrolluj dalej, 10 lutego przyjdź do Centrum Kreatywności Targowa na Wystawę MUST SEE, zobacz projekty, których nie znajdziesz w sieci. Gwarantowane: świeże pomysły i odwaga twórcza. A co jeszcze?

Spersonalizowana nagroda dla sportowców tworzona w oparciu o dane zebrane przez aplikacje podczas ich aktywności sportowej, zaprojektowana przez Emilę Nykę. Oparte na podwójnym znaczeniu i żarcie plakaty Vadyma Solowskiego, czy robot wspierający rozwój dzieci ze spektrum autyzmu stworzony przez Basię Brzostko. A także „Ilustrowany przewodnik po Łodzi” i inne publikacje, których szatą graficzną zajęła się Anna Olczak, a także krótkometrażowe prace młodych reżyserów i animatorów. To tylko kilka przykładów ze 111 prac, które zostały wyróżnione w trakcie przeglądu See&Say.

Jak co roku do przeglądu zgłosiło się bardzo dużo utalentowanych młodych ludzi. Część z nich pomimo, że jest na początku drogi zawodowej zaskoczyła nas swoją dojrzałością. Niejednokrotnie mieliśmy wrażenie, że rozmawiamy z ludźmi doświadczonymi i już ukształtowanymi. Wierzę, że te odkryte talenty się rozwiną z korzyścią dla całej branży kreatywnej. Mocno trzymam za nich kciuki – Wojtek Dagiel, pomysłodawca i wieloletni ekspert przeglądu See&Say oraz dyrektor kreatywny i współzałożyciel agencji LVOV.
Przegląd See&Say odbył się już po raz szósty. Młodzi twórcy mogli zgłosić swoje prace w 18 kategoriach takich jak ilustracja, fotografia, product design, creative technology, gra, audio, video czy moda. Pełna lista kategorii znajduje się pod adresem https://seesay.pl/kategorie/ . Projekty, które będzie można zobaczyć na Wystawie MUST SEE zostały wyłonione z 600 zgłoszeń, przez 60 najlepszych ekspertów i praktyków. Wśród nich możemy znaleźć między innymi: fotografki Magdę Wunsche i Agę Samsel, ilustratorów Olę Niepsuj i Pawła Jońcę, projektów Edgara Bąka, Mamastudio i UVMW, właścicielkę marki modowej KAS KRYST czy ekspertów technologicznych Adama Badowskiego z CD Projekt RED i Krzysztofa Golińskiego z PanGeneratora.

Dzieląc się spostrzeżeniami z innymi ekspertami, wiem, że to był najlepszy rok i mieliśmy okazję rozmawiać z naprawdę z wyjątkowymi ludźmi, których twórczością trzeba się dzielić i promować. MUST SEE 2019 to idealna platforma, by wszyscy z branży kreatywnej mogli o nich usłyszeć. To wystawa najlepszych z najlepszych i warto się przekonać na własne oczy jakie pomysły na siebie ma świeża krew polskiej branży kreatywnej – powiedziała projektantka i właścicielka marki KAS KRYST.

Więcej szczegółów na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/372926029951662/

Organizatorem wystawy MUST SEE jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy.
Partnerzy: Miasto Stołeczne Warszawa, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Drukomat.pl, Wacom Saatchi&Saatchi IS, Upright Music, Rent Design, LiquidThread, Dcode Media powered by Shutterstock, Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, Klub Agencji Eventowych, Świat Eventów, Somersby, CD Projekt RED, Arcus, Kyocera, LG.