Trzeba się pospieszyć – nabór prac do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii kończy się 10 lutego przed północą!  Do udziału w konkursie zapraszamy młodych twórców studiujących na 4 lub 5 roku (i analogicznie – na 1 i 2 roku studiów II stopnia) wszystkich wydziałów i kierunków artystycznych polskich uczelni.

Szybki i prosty sposób na wysłanie pracy konkursowej to panel online dostępny na stronie: https://zgloszenie.artystycznapodrozhestii.pl/Konkurs2019

Biorąc udział w 18. edycji konkursu APH, można wygrać miesięczny pobyt rezydencyjny w Nowym Jorku lub Wilnie. Profesjonalne programy Residency Unlimited oraz centrum sztuki i edukacji Rupert pozwalają zdobyć nowe umiejętności w międzynarodowym środowisku artystycznym, a co równie ważne – dostarczają wielu nowych inspiracji oraz wrażeń. Finaliści konkursu otrzymują możliwość pokazania swojej pracy na wystawie finałowej w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Dodatkowe wyróżnienie, jakie czeka na jednego z finalistów 18. edycji konkursu APH, to Nagroda Specjalna, będąca zaproszeniem do projektu artystycznego w ramach raportu rocznego Grupy ERGO Hestia, na warunkach komercyjnych.

——————————
Bądź na bieżąco!