4 STUDENCKIE BIENNALE MAŁEJ FORMY RZEŹBIARSKIEJ im. prof. Józefa Kopczyńskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów (maksymalnie do roku od uzyskaniu tytułu magistra lub licencjata) uczelni wyższych o profilu artystycznym lub uczelni, które posiadają kierunki artystyczne do wzięcia udziału w 4. Studenckim Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. prof. Józefa Kopczyńskiego. Konkurs dedykowany jest pamięci profesora Józefa Kopczyńskiego, wybitnego artysty i cenionego pedagoga dawnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w latach 1955 – 2006 (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). Celem konkursu jest kreowanie i wyróżnianie ciekawych postaw artystycznych studentów szkół wyższych. Propagowanie małej formy rzeźbiarskiej, sztuki medalierskiej, nowatorskiej myśli i koncepcji rzeźbiarskiej.


Poniżej publikujemy listę osób zakwalifikowanych do konkursu:

studenci, absolwenci:
Bałos Łukasz, Bąk Daniel Mateusz, Bielak Agnieszka, Bitterman Adriana, Blada Anna Maria, Bojenko Urszula, Ciszewski Marcin, Danielska Urszula, Drewniak Anna, Drozd Paweł, Dwojak Maria, Falkus Monika, Groń Karolina, Grzelewski Rafał, Helbik Paulina, Hupas Sara, Iłenda Wojciech, Jagielski Łukasz, Jamróz Natalia, Jedwabna Michalina, Kaczmarek Klaudia Karolina, Kamieniczna Alicja, Kamińska Jaśmina, Koster Kaja, Kościółek Roland, Kotowicz Daniel, Kowal Katarzyna, Kozak Albert, Krasnodębska Maria, Kudlaszyk Janina, Magalska Natalia, Mańko Magdalena, Miściur Katarzyna, Nowak Marcin, Piątek Katarzyna, Pilch Kaja, Prokop Jakub, Romaniuk Joanna, Rychlik Martyna, Rymarska Marzena, Rzepińska Marta, Sacała Agnieszka, Sarnecka Małgorzata, Shevtsov Andrii, Sobański Daniel, Socha Piotr, Stokowska Paulina, Sucherska Marta, Szymczyk Dawid, Śliwa Olga, Ślusarczyk Klaudia, Tkaczyk Natalia, Urban ​​​​​​​​​​​​​​​​​​Elżbieta, Wcisło Katarzyna, Winiarska Dorota Morawiec, Wiśniewska Debora, Wójcik Mateusz, Zbroja Łukasz, Zhovtogolova Iryna, Zieniewicz Irena, Zięba Anna,

kategoria „licea plastyczne”:
Bartłomiej Kasa, Bryłka Nicole, Janda Sara, Krzysztofik Marianna, Marta Łojek, Martin Iga.

Szczegółowe informacje dotyczące zakwalifikowanych prac zostały przesłane drogą mailową bezpośrednio do poszczególnych kandydatów.


4 SBMFR – TERMIN

etap 1 (27.III.2017) – termin złożenia drogą elektroniczną kart zgłoszeniowych i dokumentacji fotograficznej zgłaszanych prac (e-mail: biennale@rzezba.pl, format zdjęć ok. 2400/1600 pixels – A5 300 dpi),
etap 2 (3.IV.2017) – weryfikacja nadesłanej dokumentacji prac i dopuszczenie do konkursu (pierwsza selekcja – komisja konkursowa),
etap 3 (4.IV.2017) – ogłoszenie listy osób i prac zakwalifikowanych do konkursu.
etap 4 (24.IV.2017) – ostateczny termin dostarczenia prac dopuszczonych do konkursu (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, (portiernia Bud. B – tel.: 61 852 09 11) ul. 23 Lutego 20, 61-742 Poznań, do godz.: 18.00) – prace opisane: „4 Studenckie Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej”.
etap 5 (26.IV.2017) – obrady jury (druga selekcja) – wyłonienie laureatów konkursu.
etap 6 (19-26.V.2017) – wystawa konkursowa. 19.V.2017 godz.: 18.00 – ogłoszenie wyników oraz przyznanie nagród i wyróżnień.

KARTA  ZGŁOSZENIOWA

http://www.biennale.rzezba.pl/wp-content/uploads/2011/02/Karta_zgloszeniowa_2017.pdf

Więcej informacji o konkursie, szczegółowy terminarz, regulamin konkursu dostępny na stronie 

www.biennale.rzezba.pl

Organizatorzy:

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Wydział Rzeźby i Działań Przestrzennych UAP