Przejdź do treści

Gmina Kazimierz Dolny we współpracy z Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym oraz z wieloma innymi podmiotami ogłosiła  konkurs z wzornictwa przemysłowego pt.: “Pamiątka z Kazimierza. Wzornictwo dla Kazimierza”
Konkurs zakończy wystawa wszystkich nadesłanych prac, której otwarcie w Kazimierzu Dolnym planowane jest 2 kwietnia 2017 roku. Wystawę będzie można oglądać do 30 lipca. Jej celem jest stworzenie nowych, unikalnych produktów lub usług, które mogłyby zostać wdrożone w Kazimierzu Dolnym i pobudzić tym samym lokalną gospodarkę, której tradycje wyrastają z rzemiosła artystycznego dwudziestolecia międzywojennego. Szczegóły konkursu i jego cele zostały opisane w regulaminie.

Regulamin konkursu  został ogłoszony na BIP w zakładce Zamówienia publiczne – Konkurs, staraniem niezastąpionych
link:
https://umkazimierzdolny.bip.lubelskie.pl/index.php?id=362&p1=szczegoly&p2=1133176

oraz na stronie Urzędu Miasta:
http://www.kazimierz-dolny.pl/miasto/aktualnosci/filter/1/2567,konkurs-na-opracowanie-produktu-badz-uslugi-promujacej-kazimierz-dolny.html

Jury konkursowe zasilają absolwenci wzornictwa przemysłowego, historycy sztuki oraz prezes Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców w Kazimierzu Dolnym.

Serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w konkursie i atrakcyjnej wystawie, w salach Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym.

 

dr Romana Rupiewicz
Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców Miasta Kazimierza Dolnego Instytut Historii Sztuki UKSW w Warszawie

  • Autor: Dariusz Hauzer
  • Opublikowano: 16.01.2017, 18:03
  • Ostatnia edycja: 16.01.2017, 18:06