prof. dr hab. Maciej Kurak
Prorektor ds. rozwoju kadry i promocji

 

Piotr Grzywacz – p.o. kierownika biura
piotr.grzywacz@uap.edu.pl

Agnieszka Krupa – specjalista ds. promocji
agnieszka.krupa@uap.edu.pl

Agata Tratwal – samodzielny referent ds. promocji i mediów społecznościowych UAP
agata.tratwal@uap.edu.pl

Agnieszka Mordarska – samodzielny referent
agnieszka.mordarska@uap.edu.pl   


WSPÓŁPRACA:

Tomasz Jurek – projekty graficzne
tomasz.jurek@uap.edu.pl

Szymon Szymankiewicz – projekty graficzne
szymon.szymankiewicz@uap.edu.pl

Grzegorz Myćka – projekty graficzne
grz.mycka@gmail.com

Maciej Kozłowski – projekty graficzne
maciej.kozlowski@uap.edu.pl

Piotr Marzol – projekty graficzne
piotr.marzol@uap.edu.pl

Witold Modrzejewski – projekty graficzne
witold.modrzejewski@uap.edu.pl

Łukasz Spychaj – sekcja projektowa
lukasz.spychaj@uap.edu.pl

Marcin Smukowski – sekcja projektowa
marcin.smukowski@uap.edu.pl