Chcemy tym razem wspomóc waszą strefę myśli i dodać wam pewności siebie w codziennym życiu
Kilka faktów o pracowni:
Jesteśmy nietypowym zespołem psycholożki i pedagożki resocjalizacyjnej, które łączą pasję pomagania innym z miłością do nauki, samorozwoju i życia.
Pracownia Dobrego Życia jest naszym krokiem do rozwoju zarówno osobistego jak i innych. Powstała z myślą o osobach, które zmagają się z wyzwaniami dnia codziennego. Które nie mogą odnaleźć się w otaczającym świecie, które czują pustkę, lęk, smutek, które czują, że coś jest nie tak, ale nie potrafią tego nazwać.
Wiemy, że codzienność bywa trudna i może bardzo przytłaczać, dlatego bardzo nam zależało, żeby stworzyć miejsce, które jest ciepłe, akceptujące, które nie utrudnia tej codzienności, a wręcz przeciwnie, które wspiera i pomaga w dążeniu do tego, żeby była ona łatwiejsza. Pracownia jest miejscem gdzie możesz poczuć się swobodnie, gdzie możesz odetchnąć od swojej codzienności, gdzie możesz się wiele nauczyć o sobie i zdrowiu psychicznym, gdzie możesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Aleksandra Blige – psycholożka. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Jej specjalnością była psychologia kliniczna i psychologia sądowa. Aktualnie ukończyła 1 stopień terapii TSR. Bardzo ważne jest dla niej indywidualne podejście i odpowiednio dopasowane techniki pracy. Nikogo nie generalizuję! Mamy podobnie, ale jesteśmy różni! Dlatego zawsze podchodzi do pracy z otwartością, zrozumieniem i w pełni indywidualnie. W 2023 roku założyła Pracownię Dobrego Życia. Pracownia zajmuje się psychoedukacją i podnoszeniem świadomości społecznej na temat zdrowia psychicznego. W zakres jej działań wchodzi również: prowadzenie warsztatów i szkoleń dla firm, sportowców i organizacji studenckich. Wydaje swoje produkty. Prowadzi również podcast PRACOWNIA DOBREGO SELF CARE do odsłuchu którego serdecznie cię zapraszamy!
Kilka słów od Oli: Aktualna i sprawdzona wiedza jest dla mnie priorytetem. Nie ma sytuacji z której nie ma wyjścia, czasem trzeba tylko chwilę dłużej poszukać drogi.
Aleksandra Jarzynka – pedagożka resocjalizacyjna, mediator oraz edukatorką w zakresie substancji psychoaktywnych. Prowadzi również zajęcia dla osadzonych ojców w zakładach karnych. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku „terapia osób uzależnionych i współuzależnionych”. Niesamowicie istotne jest dla niej indywidualne podejście do każdego oraz podnoszenie świadomości społecznej, gdyż „to ona zarówno nas chroni jak i najbardziej rani”.
Kilka słów od Oli: Dynamiczne zmiany współczesnego świata motywują mnie do dalszej edukacji i rozwoju dlatego nie tylko jestem ich aktywnym uczestnikiem, ale również poszerzam swoją wiedzę każdego dnia. Prywatnie uważam, że na wielu płaszczyznach można zmienić wiele elementów na lepsze!
28.11.2024 – 14:30 – Bezpieczne granice – naucz się je stawiać
29.11.2024 – 14:30 – Komunikacja – klucz do zdrowia psychicznego
Limit osób na warsztaty: 20 osób
Zapisy: matylda.konarska@uap.edu.pl
lub: https://forms.gle/EEHypjDo1MNAF5VZA
UAP ze spokojem 2. Conversation