Uprzejmie informujemy studentów ubiegających się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim o konieczności złożenia wniosku.

Wniosek o miejsce w Domu Studenckim

Uzupełniony wniosek prosimy przesłać na adres  artur.adamczak@uap.edu.pl (studenci tegoroczni we wniosku nie muszą wpisywać nr indeksu – albumu).

Po przesłaniu wypełnionego dokumentu, otrzymają Państwo na maila instrukcję w jaki sposób samodzielnie zarejestrować się w systemie e-akademik. Od tego roku Politechnika Poznańska (Uniwersytet Artystyczny im. M. Abakanowicz w Poznaniu ma podpisaną umowę o współpracy na temat udostępnienia miejsc w akademiku dla naszych studentów) wprowadziła elektroniczny system rezerwacji miejsc w Domu Studenckim.

UWAGA : Ostateczny termin złożenia wniosków na rok akademicki 2021/2022:
  • dla obecnych studentów UAP do 30 czerwca 2021 r.
  • kandydaci na studia – do 31 sierpnia 2021 r.
O przyznaniu miejsca w akademiku decyduje kolejność składania wniosków. 
Dom Studencki Politechnik Poznańskiej oferuje dla studentów UAP miejsca w pokojach 2 i 3 osobowych. Opłata miesięczna dla jednej osoby wynosi od 420 złotych do 480 złotych w zależności od liczby osób w pokoju.

W przypadku przyznania miejsca w DS konieczne jest podpisanie umowy warunkowej z Politechniką Poznańską oraz wpłacenie kaucji rezerwacyjnej. Wszelkie informacje na temat zasad rejestracji, regulaminu oraz zasad korzystania z Domu Studenckiego znajdą Państwo pod tym linkiem https://hstl.put.poznan.pl/c/16

UWAGA:
Procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem wśród osób przebywających na terenie Politechniki Poznańskiej


Kontakt:
Artur Adamczak
artur.adamczak@uap.edu.pl