Przejdź do treści

Uprzejmie informujemy studentów ubiegających się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim o konieczności złożenia wniosku.

Wniosek o miejsce w Domu Studenckim

Uzupełniony wniosek prosimy przesłać na adres:  artur.adamczak@uap.edu.pl
(studenci, którzy zdali egzaminy wstępne i zostali zakwalifikowani, we wniosku nie muszą wpisywać numeru indeksu – albumu).

Po przesłaniu wypełnionego dokumentu, otrzymają Państwo na maila instrukcję w jaki sposób samodzielnie zarejestrować się w systemie e-akademik. Od 2021 roku Politechnika Poznańska (Uniwersytet Artystyczny im. M. Abakanowicz w Poznaniu ma podpisaną umowę o współpracy na temat udostępnienia miejsc w akademiku dla naszych studentów) wprowadziła elektroniczny system rezerwacji miejsc w Domu Studenckim.

UWAGA : Ostateczny termin złożenia wniosków na rok akademicki 2022/2023:
  • dla obecnych studentów UAP do 10 czerwca 2023 r. (włącznie)
  • kandydaci na studia – do 10 sierpnia 2023 r. (włącznie) 
W/w terminy wynikają z „Umowy udostępnienia miejsc studentom Uniwersytetu Artystycznego im. M. Abakanowicz w Poznaniu w Domach Studenckich Politechniki Poznańskiej” zwartej w dniu 16.05.2013 roku. O przyznaniu miejsca w akademiku decyduje kolejność składania wniosków. Wnioski, które zostaną złożone po terminie, zostają zakwalifikowane, jako oferta komercyjna co oznacza, że Politechnika Poznańska pobiera wyższe opłaty za wynajem miejsc w DS6. 
Dom Studencki Politechnik Poznańskiej oferuje dla studentów UAP miejsca w pokojach 2 i 3 osobowych. Opłata miesięczna dla jednej osoby wynosi od 620 złotych do 700 złotych (ceny dot. roku akademickiego 2022/2023, na rok akademicki 2023/2024 nie zostały jeszcze ustalone przez Politechnikę Poznańską) w zależności od liczby osób w pokoju. (dot. wniosków złożonych w terminie). 

W przypadku przyznania miejsca w DS konieczne jest podpisanie umowy warunkowej z Politechniką Poznańską oraz wpłacenie kaucji rezerwacyjnej. Wszelkie informacje na temat zasad rejestracji, regulaminu oraz zasad korzystania z Domu Studenckiego znajdą Państwo pod tym linkiem https://hstl.put.poznan.pl/c/16

UWAGA:
Procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem wśród osób przebywających na terenie Politechniki Poznańskiej


Kontakt:
Artur Adamczak
artur.adamczak@uap.edu.pl
  • Autor: Michał Żerdzicki
  • Opublikowano: 08.02.2018, 13:20
  • Ostatnia edycja: 20.03.2023, 08:02