Przejdź do treści

Uprzejmie informujemy studentów ubiegających się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim o konieczności złożenia wniosku.

Wniosek o miejsce w Domu Studenckim

Uzupełniony wniosek prosimy przesłać na adres:  artur.adamczak@uap.edu.pl
(studenci, którzy zdali egzaminy wstępne i zostali zakwalifikowani, we wniosku nie muszą wpisywać numeru indeksu-albumu).

Po przesłaniu wypełnionego dokumentu otrzymają Państwo na maila instrukcję, w jaki sposób samodzielnie zarejestrować się w systemie e-akademik. Od 2021 roku Politechnika Poznańska (Uniwersytet Artystyczny im. M. Abakanowicz w Poznaniu ma podpisaną umowę o współpracy na temat udostępnienia miejsc w akademiku dla naszych studentów) wprowadziła elektroniczny system rezerwacji miejsc w Domu Studenckim.

UWAGA: Ostateczny termin złożenia wniosków na rok akademicki 2024/2025:
  • dla obecnych studentów UAP do 10 czerwca 2024 r. (włącznie)
  • dla osób, które zdały egzamin wstępny i zostały zakwalifikowane na studia-do 10 sierpnia 2024 r. (włącznie) 
Ww. terminy wynikają z „Umowy udostępnienia miejsc studentom Uniwersytetu Artystycznego im. M. Abakanowicz w Poznaniu w Domach Studenckich Politechniki Poznańskiej” zwartej w dniu 16.05.2013 roku. O przyznaniu miejsca w akademiku decyduje kolejność składania wniosków. Wnioski, które zostaną złożone po terminie, zostają zakwalifikowane, jako oferta komercyjna co oznacza, że Politechnika Poznańska pobiera wyższe opłaty za wynajem miejsc w DS6. 
Dom Studencki Politechnik Poznańskiej oferuje dla studentów UAP miejsca w pokojach 2 i 3-osobowych w Domu Studenckim nr 6. Opłata miesięczna dla jednej osoby wynosi 735 złotych w pokoju trzy osobowym z łazienką na dwa pokoje oraz 810 złotych w pokoju dwu osobowym z łazienką na dwa pokoje. (dot. wniosków złożonych w terminie). 

W przypadku przyznania miejsca w DS konieczne jest podpisanie umowy warunkowej z Politechniką Poznańską oraz wpłacenie kaucji rezerwacyjnej. Wszelkie informacje na temat zasad rejestracji, regulaminu oraz zasad korzystania z Domu Studenckiego znajdą Państwo pod tym linkiem https://hstl.put.poznan.pl/c/16

UWAGA:
Procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem wśród osób przebywających na terenie Politechniki Poznańskiej


Kontakt:
Artur Adamczak
artur.adamczak@uap.edu.pl
  • Autor: Michał Żerdzicki
  • Opublikowano: 08.02.2018, 13:20
  • Ostatnia edycja: 27.03.2024, 10:03