Przejdź do treści

W dniu wczorajszym (07.05.2025) na terenie Uniwersytetu Warszawskiego doszło do brutalnego i niedającego się zrozumieć ataku na pracowników Uczelni, który niestety skończył się tragicznie.

Jako społeczność uniwersytecka; osoby studiujące, kadra pedagogiczna i pracownicy administracyjni łączymy się w bólu z rodzinami osób, które padły ofiarą niczym niesprowokowanej i nie mogącej znaleźć jakiegokolwiek uzasadnienia agresji, którą z całą stanowczością potępiamy.

Mając przede wszystkim na uwadze dobro osób studenckich, chcąc w możliwie najlepszy sposób zapewnić wsparcie wszystkim potrzebującym pomocy w tej smutnej i niezwykle trudnej sytuacji informujemy, iż konsultacje psychologiczne są zawsze zapewnione, a po pomoc można zgłosić się w każdej sprawie, o każdej porze.

Rektor Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
prof. Maciej Kurak
  • Autor: Piotr Grzywacz
  • Opublikowano: 08.05.2025, 17:00
  • Ostatnia edycja: 08.05.2025, 17:00