Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych odkrywaniem, jak decyzje projektowe wpływają na odbiór i funkcjonowanie przestrzeni. Uczestnicy poznają podstawy projektowania wnętrz oraz techniki tworzenia przestrzeni, które oddziałują na emocje i zachowanie użytkowników. W praktycznym ćwiczeniu przeanalizują, jak materiały, kolory i kompozycja mogą budować różną atmosferę we wnętrzu.
Warsztaty łączą teorię z praktyką, rozwijając kreatywność, zrozumienie estetyki i funkcjonalności, a także świadomość wpływu decyzji projektowych na codzienne życie użytkowników wnętrz.
Wydarzenie towarzyszy wystawie Young Interior Designers – Biennale Architektury Wnętrz
Materiały: Osoby uczestniczące proszone są o przyniesienie kredek i/lub promarkerów.
Termin: 4.12.2024r. (środa), w godzinach: od 16:00 do 19:00
Miejsce: Słodownia +1, Stary Browar, ul. Półwiejska 42
Liczba miejsc: 20 osób (osoby uczące się 15+, osoby dorosłe, amatorzy/amatorki z zamiłowaniem do projektowania, urządzania i aranżacji wnętrz)
Minimalna liczba uczestników umożliwiająca uruchomienie kursu – 6 osób.
Zapisy na adres: warsztaty@uap.edu.pl
Prowadząca: Natalia Kliśko-Walczak
Projektant wnętrz, artysta, ekolog, nauczyciel akademicki. Profesor UAP, dr habilitowany, Kierownik Pracowni Projektowania Ekologicznego na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu w Polsce. Tworząc przekracza granicę między architekturą, sztuką i ekologią. Prowadzi badania naukowe z zakresu projektowania ekologicznego. Efektem są ekostruktury powstałe z naturalnych materiałów oraz odpadów. Tkanki ekologiczne umieszcza w przestrzeniach inspirowanych środowiskiem naturalnym.
Kompozycje prezentowane są na wystawach w Polsce oraz za granicą.
IG: @klisko_walczak