Rzeźba z odzysku | Konkurs

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Rzeźba z odzysku”, którego organizatorem jest Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu. Konkurs jest skierowany do wszystkich studentów Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Wydział Rzeźby jest partnerem tego przedsięwzięcia i będzie wspierał organizatora w tym by jak najmocniej, jak najlepiej a przede wszystkim jak najszybciej, w pełni i na zawsze odzyskać Rzeźbę dla nas wszystkich!

Czekamy na Państwa zgłoszenia dotyczę chęci wzięcia udziału w konkursie do dnia 26 maja 2024 roku.

Na wszelkie pytania dodatkowych informacji udziela Pani Agata Dankiewicz, Referent ds. Funduszy Unijnych i Edukacji Ekologicznej (tel. 603 799 552).

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konkursie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

• Autor: Michał Jaborski
  • Opublikowano: 14.05.2024, 14:33