KOMUNIKAT NR 22 Uczelnianej Komisji Wyborczej  Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu  z dnia 15 maja 2024 r.

Uczelniana Komisja Wyborcza Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu informuje, że II tura wyborów do Senatu Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu na kadencję 2024 – 2028 w grupie przedstawicieli nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora i profesora uczelni lub mających stopień naukowy doktora habilitowanego, odbędzie się w dniu 5 czerwca 2024 roku w godzinach od 10:00 do 15:00 w Sali 02 w budynku B UAP.

W II turze wyborów o 15 i 16 mandat, wyboru będzie można dokonać spośród niżej wymienionych kandydatów, którzy w I turze wyborów otrzymali taką samą liczbę ważnych głosów:

1. dr hab. Katarzyna Klich;
  2. dr hab. Natalia Kliśko – Walczak;
  3. prof. dr hab. Zbigniew Taszycki.

Uczelniana Komisja Wyborcza Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu informuje, że w powyższej II turze wyborów w głosowaniu mogą brać udział wyłącznie przedstawiciele nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora i profesora uczelni lub mających stopień naukowy doktora habilitowanego.

Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej UAP

dr Tomasz Jurek