Debata kandydatów na Rektora na kadencję 2024-2028

Szanowni Państwo,

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że dnia 5 kwietnia 2024, o godz. 12:00 w Atrium budynku B, odbędzie się debata kandydatów na stanowisko Rektora Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu na kadencję 2024 – 2028. Debata jest platformą do przedstawienia swoich programów w obszarach dotyczących nauki i sztuki, dydaktyki, spraw pracowniczych i organizacyjnych Uczelni. Jest to doskonała okazja dla nas wszystkich, aby lepiej poznać kandydatów oraz zrozumieć ich wizje dla przyszłości naszej Uczelni.

Podczas debaty, kandydaci będą mieli okazję przedstawić swoje plany dotyczące rozwoju Uczelni oraz odpowiedzieć na pytania. Każda osoba ze społeczności akademickiej będzie miała możliwość zadania pytania poprzez umieszczenie zapisanego na kartce pytania w wyznaczonym pojemniku, który zostanie ustawiony przed rozpoczęciem debaty między godziną 11:30 a 12:00. Szczegóły zadawania pytań oraz regulamin debaty zostaną wkrótce opublikowane w Komunikacie UKW https://uap.edu.pl/uczelnia/uczelniana-komisja-wyborcza/

Serdecznie zachęcamy całą społeczność akademicką do udziału w debacie i aktywnego uczestnictwa w procesie wyboru nowego Rektora. Wasze zaangażowanie jest kluczowe dla przyszłości naszej uczelni.

Z wyrazami szacunku,
dr Tomasz Jurek – Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej UAP