Animal Week na UAP 2024

Serdecznie zapraszamy na Animal Week UAP, który odbędzie się od 18–20 kwietnia w murach naszej uczelni!

W związku z tym gorąco zachęcamy do pojawienia się w towarzystwie Waszych małych przyjaciół i nie mówimy jedynie o pieskach czy kotkach. W ramach wydarzenia zapraszamy do wspólnego trzydniowego wyszywania, czego tylko zapragniecie na przyniesionych przez Was kocach. Efekty Waszej ciężkiej pracy będzie można oglądać podczas wystawy, w ramach której zostanie wspomniana każda osoba biorąca udział w warsztatach, każdy z wykonanych koców będzie można także zakupić. Uzbierane podczas aukcji środki oraz niesprzedane koce trafią do schroniska, aby umilać lokatorom spędzany tam czas. Oczywiście podczas wydarzenia odbywać się będzie kiermasz grafiki oraz ceramiki na rzecz zwierząt, organizowany przez osoby studiujące z koła naukowego SPOT z Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej i Koła Ceramiki.

Pierwszego dnia będzie również okazja do spróbowania pysznych wypieków domowej roboty osób studiujących; pomaganie zwierzętom to nie tylko obowiązek, ale i praca – warto się posilić przed dalszym działaniem! Dzień ten jest też niepowtarzalną możliwością pochwalenia się swymi wokalnymi talentami na karaoke organizowanym przez Samorząd Studencki – wpadajcie i pokażcie co potraficie, kto wie, może to właśnie Wy jesteście przyszłą reprezentacją Polski na Eurowizji?

Co więcej będzie to okazja do posłuchania wykładu behawiorysty zwierzęcego w temacie pierwszej pomocy dla zwierząt oraz głównych błędów wychowawczych w opiece nad psem. Natomiast dzięki uprzejmości osób studiujących Wydziału Malarstwa i Rysunku będzie można nabyć jedyny w swoim rodzaju portret naszego pupila!

Odwiedzi nas również fundacja Psiaki Cudaki ze swoimi upominkami, które również wspomogą działanie na rzecz zwierząt.

Oczywiście, jak to przy okazji wydarzeń przeznaczonych dla naszych milusińskich, mile widziane wszelkie dary w postaci karmy (najlepiej suchej), zapraszamy do szczodrości!

Do zobaczenia! Woof! Meow!

Harmonogram:

Czwartek
10:00 – Kiermasz grafik i ceramiki oraz wypieków (dziedziniec budynek A/B ul. 23 Lutego 20)
12:00- Warsztaty z szycia koców (Budynek C sale 207, 208, na drugim piętrze budynku C UAP (Plac Wielkopolski 9)
13:00-16:00 – Karykatury waszych pupili (dziedziniec budynek A/B ul. 23 Lutego 20)
14:00 – Wykład behawiorysty „Pierwsza pomoc i główne błędy wychowawcze w opiece nad psem” (Atrium budynek B ul. 23 lutego 20)
18:00 – Karaoke (bud. H, Al. Marcinkowskiego 28)

10:00 – Kiermasz grafik i ceramiki(dziedziniec budynek A/B ul. 23 Lutego 20)
10:00 – 16:00 Kiermasz fundacji Psiaki Cudaki
14:00 – Wykład behawiorysty „Pierwsza pomoc i główne błędy wychowawcze w opiece nad psem” Budynek C sale 207, 208, na drugim piętrze budynku C UAP (Plac Wielkopolski 9)

Sobota
18:00 – Wernisaż i aukcja koców stworzonych na warsztatach  (Budynek C sale 207, 208, na drugim piętrze budynku C UAP (Plac Wielkopolski 9)