Przejdź do treści

Zapraszamy do zgłaszania prac na wystawę „Warta. Ćwiczenia z wyobraźni”, która prezentowana będzie w Galerii Śluza jesienią 2024 roku. 

Tematem przewodnim konkursu jest historia rzeki Warty i hasło „Rzeczna demokracja”.

Zapraszamy do zgłaszania gotowych prac artystycznych bądź projektów, które możliwe będą do pokazania, jako jeden z elementów wystawy czasowej „Warta. Ćwiczenia z wyobraźni” (październik 2024 – marzec 2025).

Open Call jest skierowany do szerokiego grona osób artystycznych. Jesteśmy otwarci na zgłoszenia prac operujących klasycznym medium, jak i innych form, w tym zapisu performanców czy projektów społecznych. Zgłoszenie może uwzględniać pracę składającą się z jednego elementu lub pracę wieloobiektową stworzoną w różnych technikach, które tworzy spójną całość.

Aby wziąć udział w konkursie należy: zapoznać się z Regulaminem wypełnić formularz zgłoszeniowy (dołączając prezentację pracy) wysłać formularz na adres centrum@pcd.poznan.pl w terminie do 15.04.2024 roku.

Wszelkie pytania lub wątpliwości można kierować na adres centrum@pcd.poznan.pl zaznaczając, że dotyczą konkursu „Open call / Rzeczna demokracja / 2024”.

  • Autor: Michał Jaborski
  • Opublikowano: 22.02.2024, 15:07
  • Ostatnia edycja: 22.02.2024, 15:07