Szkolenie związane z przemocą seksualną w przestrzeni publicznej

Zapraszamy do udziału w 1,5-godzinnym szkoleniu, podczas którego będą Państwo mieli okazję nauczyć się w jaki sposób bezpiecznie reagować, będąc Świadkiem/Świadkinią molestowania w miejscach publicznych oraz jak się zachować, kiedy osobiście go doświadczymy.

Zapraszamy zarówno osoby pracujące, jak i studiujące.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?W Polsce 84 proc. kobiet doświadczyło molestowania w przestrzeni publicznej, raz albo wielokrotnie. Tylko w 41 proc. przypadków ktoś okazał im wsparcie. Aż 86 proc. osób będących świadkami molestowania nie wie, jak reagować w takich sytuacjach. Pokazały to badania firmy Ipsos przeprowadzone w 2021 r.. Dowiedz się, co to metoda 5D i dołącz do tysięcy osób, które sprzeciwiło się molestowaniu w miejscach publicznych.

Data: 24.11.2023,

Format: Online, platforma Zoom

Godziny: 14:00-15:30

Trenerka: Jagoda Libner – psycholożka ze specjalnością Psychoterapii i Animacji Społeczności Lokalnych. Certyfikowana Trenerka Metody 5D – przeciwdziałania molestowaniu w miejscach publicznych. Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym, a pro bono współpracuje od dwóch lat z Fundacją Czas Kobiet w Poznaniu, gdzie udziela konsultacji psychologicznych, prowadzi grupy wsparcia i warsztaty rozwojowe.

Zgłoszenie uczestnictwa proszę przesyłać na adres: justyna.ryczek@uap.edu.pl

do 22.11.2023 r.

• Autor: Michał Jaborski