Polish Photo Brunch (Paris Photo 2023)

Z przyjemnością informujemy, że nasza Uczelnia weźmie udział w spotkaniu i wystawie książek „Polish Photo Brunch” towarzyszących Paris Photo 2023, w Instytucie Polskim w Paryżu.

Wydarzenie jest okazją do przybliżenia charakteru i potencjału środowiska poznańskiej fotografii oraz jego wkładu w rozwój sztuki fotografii w Polsce. Prezentacjom UAP oraz PWSFTviT towarzyszyć będzie wystawa książek z obu uczelni, wydawnictwa Blow Up Press, Fundacji Pix House oraz inicjatyw 19 Rzek i Zinteka.

Współtwórcami wydarzenia są: Instytut Polski w Paryżu, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Szkoła Filmowa w Łodzi oraz Contemporary Lynx.

Piątek, 10 listopada, 11.00 – 13.00.

Polski Instytut w Paryżu, 86 rue de la Faisanderie, 75016 Paris, Metro : Porte Dauphine, Rue De La Pompe)

Wśród autorów i autorek prezentowanych książek są: Kamila K. Berbecka, Daria Bielienkow, Patrycja Filarska, Lisa Jurek, Mateusz Kowalczyk, Gabriela Marciniak, Noemi Markwas, Ewa Pajewska – Wawrzyniak, Laura Polańska, Aneta Potaś, Patrycja Przedwojska, Laura Radzewicz, Jan Wysocki, Agnieszka Zdziabek, Aleksandra Żalińska

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/10b1fO0ht

• Autor: Michał Jaborski