Archiwum Państwowe w Szczecinie – II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Archiwa Przyszłości”

Szanowni Państwo,

w imieniu dyrektora Archiwum Państwowego w Szczecinie zapraszamy studentów kierunków artystycznych do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Witamy w Archiwum”.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Archiwum Państwowe w Szczecinie i Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego.

Tegoroczna edycja konkursu przebiegać będzie pod hasłem „Archiwa Przyszłości”.

Tematem konkursu jest przedstawienie „Archiwum” –  jako miejsca ciekawego, nowoczesnego i otwartego dla wszystkich oraz pokazanie przyszłości archiwów w sposób zaskakujący, nieoczywisty, ograniczony jedynie wyobraźnią uczestnika.

Prace laureatów konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie w budynku Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ul. Papieża Jana Pawła II 22a w Szczecinie.

Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

Zgłoszenie wraz z pracą konkursową należy dostarczyć do siedziby Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego lub nadesłać pocztą na adres:

Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego

ul. Mickiewicza 64/p.35, 71-101 Szczecin

Prace prosimy przesłać do 29 lutego 2024 r.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu znajdują się na stronie organizatorów:

www.szczecin.ap.gov.pl

• Autor: Michał Jaborski