Kreatywna Plastyka

Jako inwestor budujący nowe Osiedle Apartamentowe „Sarbinove” chcielibyśmy serdecznie zaprosić studentów do udziału w zorganizowanym przez nas konkursie „Kreatywna Plastyka”.

Realizując naszą inwestycję nadmorską osiedle apartamentowe SARBINOVE kierujemy się dbałością o każdy, nawet najmniejszy element wpływający na jakość, funkcjonalność oraz estetykę tego miejsca.

Nawiązując współpracę z firmą Tubądzin pragniemy stworzyć niepowtarzalny charakter części wspólnych budynków nacechowany elementami sztuki. Unikalna technika Ceramiki Tubądzin połączona z wizją artystyczną umożliwiają realizację tego nowatorskiego pomysłu.Tematyka prac powinna poruszać się w obszarze świata roślin, zwierząt oraz budowli.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 06.12.2023, a najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz utrwalone na wielkofotmatowej płytce ceramicznej firmy Tubądzin i będą zdobić przestrzeń wspólną oraz cieszyć oczy właścicieli i gości apartamentów.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie od dnia 28.09.2023r. będą zamieszczone wszystkie szczegółowe informacje: www.sarbinove.pl Znajdziecie tam Państwo Regulamin konkursu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów i szczegółowymi informacjami, które go dotyczą.

• Autor: Michał Jaborski
  • Opublikowano: 19.10.2023, 15:09