Zapraszamy na kolejną odsłonę mappingu, który tym razem odbędzie się na zakończenie 16. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator

25.06 (niedziela), godz. 22.00, Dziedziniec UAP
Budynek B
ul. 23 Lutego 20

Audiowizualny projekt „Ziemia” stworzony przez Paulinę Wyrt ( Katedra Animacji UAP) to synestetyczne doświadczenie łączące muzykę zespołu  Siema Ziemia oraz animowane wizualizacje. Animacje stworzone zostały przez studentów i absolwentów Katedry Animacji i kolażowo przetworzone przez Roberta Kuźniewskiego, który jest autorem plastycznego kształtu realizacji.

Projektowi towarzyszyły animacje stworzone przez studentów Medialab_UAP (pracowni prowadzonej przez Karolinę Jacewicz i Kubę Guzika), dzięki której także możliwe było przygotowanie mappingu w tak monumentalnej skali.
Zespół Sima Ziemia zaprezentuje utwory z najnowszej, jeszcze niewydanej płyty ’Second’

Wizualizacje:
Wydział Animacji i Intermediów: Paulina Wyrt, Robert Kuźniewski, Wojciech Siejak, Jakub Baniak, Aneta Siurnicka, Aleksandra Łojowska, Krzysztof Dublański, Krzysztof Raczkowski, Weronika Nowacka, Robert Proch, Yana Siahaieva, Julia Szkup, Ewelina Duffy, Patrycja Majewska, Zuzanna Michalska

Medialab_UAP: Adrian Kornijewski, Antoni Możdżeń, Cyryl Ambroziak, Daria Antkiewicz, Ewelina Duffy, Gosia Gazda, Julia Ciesielczyk, Kasia Orłowska, Karolina Jacewicz, Kuba Guzik, Lubosław Pirjankow, Marcelina Walkowiak, Monika Szczygieł, Stanisław Maciejewski, Weronika Nowacka, Zuzanna Michalska, Katarzyna Sałata, Patryk Bosco.

Organizatorzy:
Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu