Studenci Katedry Architektury Wnętrz, Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii UAP oraz Katedry Designu, Wydziału Architektury i Wzornictwa którzy wzięli udział w konkursie i zaprezentowali efekty swojej pracy.

Jury konkursowe w składzie

• Prorektor ds. współpracy zewnętrznej – prof. dr hab. Bogumiła Jung,
  • Dziekan WAiW – prof. dr hab. Dariusz Kuźma,
  • Kierownik Pracowni Interpretacji Produktu – dr Karolina Tylka-Tomczyk,
  • Dziekan WAWiS – prof. dr hab. Katarzyna Podgórska Glonti,
  • Kierownik Studiów Niestacjonarnych – dr hab. Natalia Kliśko-Walczak,
  • Grzegorz Walacik – CEO FilzBee,
  • Aleksandra Walacik – Dyrektor operacyjny FilzBee)

wyłoniło laureatów:

1 miejsce zdobyła Oliwia Karapuda za pracę „Swap & Chat” –  architektura wnętrz

2 mejsce ex aequo zespół Emilia Okoniewska / Julia Graczyk za pracę „Gniazda” –  architektura wnętrz i  Jakub Czyż za pracę „Forum” – wzornictwo

3 miejsce Dominika Nawrocka za pracę „Blobi” – wzornictwo

Honorowe wyróżnienia otrzymały: Weronika Jankowska za pracę „Inside-out” (architektura wnętrz) oraz Oktawia Bogusz (wzornictwo).

Członkowie Jury w podkreślili wysoki poziom przestawionych projektów i zaprosili wszystkich studentów biorących udział w konkursie do współpracy. Filzbee zamierza wykonać nagrodzone projekty, co będzie największą satysfakcją dla nagrodzonych i dydaktyków. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

• Autor: Matylda Konarska
  • Opublikowano: 28.06.2023, 12:56