Animator PRO 24-25 czerwca 2023 w murach UAP

Dwudniowe wydarzenie branżowe przeznaczone dla studentów i młodych adeptów animacji oraz środowiska producentów i twórców.

24 czerwca 2023 /sobota/ 10.00-15.30 / UAP
Tematem przewodnim wydarzenia jest hasło “Animacja jest wszędzie”.

• 10.00 Śniadanie z Łódzką Filmówką – 75 lat patrzymy na świat; Jubileusz Szkoły Filmowej w Łodzi
  • 11.00-14.30 – 10 krótkich prezentacji praktyków specjalizujących się zarówno w animacji filmowej, jak i efektach specjalnych i grach.
    Tematy prezentacji:
  • Laboratorium Narracji Wizualnych Vnlab działające przy Szkole Filmowej w Łodzi
  • Animacja w filmach pełnometrażowych
  • Efekty specjalne rynek międzynarodowy
  • Efekty specjalne rynek polski
  • Efekty specjalne do filmów animowanych
  • Animacja i VR
  • Animacje informacyjne
  • Animacja w grach komputerowych
  • Animacje do aplikacji
  • Sztuczna inteligencja AI

Po prezentacjach nasi goście zasiądą siądą przy stołach, gotowi do indywidualnych rozmów z uczestnikami.

Miejsce: Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, ATRIUM, budynek B ul. 23 lutego 20, Poznań

Wydarzenie będzie odbywać się w języku polskim. Prezentacje gości zagranicznych będą po angielsku i nie będą tłumaczone.

W pierwszym dniu Animatora PRO będzie możliwość zapisania się na wycieczkę z oprowadzaniem po przestrzeni ENStudios. Zwiedzanie zaplanowane jest na 25 czerwca, w niedzielę, w godzinach 16.00-17.30. Transport zapewnia ENStudios. Ilość miejsc ograniczona.
www.enstudios.pl

25 czerwca 2023 niedziela
W drugim dniu Animatora PRO realizujemy warsztat wydobywczy dla przedstawicieli branży animacji. To pierwsze z cyklu spotkań, rozpoczynające proces, którego celem jest określenie obszarów wymagających zmiany i pożądanych narzędzi tej zmiany, by polska animacja mogła rozwijać się z większą mocą. Stwarzać dobre warunki do tworzenia i produkowania filmów, seriali. Budować krajowy, a także międzynarodowy, wizerunek polskiej animacji. W spotkaniu wezmą udział twórcy, producenci, animatorzy, środowiska związane z branżą polskiej animacji, także szkoły.

• Opublikowano: 21.06.2023, 22:10
  • Ostatnia edycja: 27.06.2023, 21:43