Wolontariat organizowany jest przez Fundację Runmageddon, która od ponad 7 lat prężnie działa w obszarze sportowym i zrzesza w swoich szeregach ponad 1500 osób rocznie.

Lokalizacja eventu: Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom-Wola,ul. Lutycka 34, 60-415 Poznań

Godziny wolontariatu:
Sobota ( 30.04.2023) 6:00 – 16:00

Zapraszamy również do pomocy w:

• Przygotowaniach 25/28.04 – w godzinach 7:00-17:30 (zapewniamy 3 posiłki),
  • Sprzątaniu 01/02.05 – w godzinach 7:00-17:30 ( zapewniamy 3 posiłki).

Proponowane strefa do obstawienia: Strefa Trasy, Strefa Miasteczko (Biuro Zawodów, Meta, Depozyt) Strefa Kids.

Dokładny opis stref, na których można pomagać:

Trasa

Opis: Każdy wolontariusz otrzymuje swoją przeszkodę… do nadzorowania! Czasem w grupie, a czasem w pojedynkę, ale zawsze w jednym celu: tworzyć niezapomnianą atmosferę na trasie! Dopingowanie, pilnowanie, sędziowanie – tu nie ma miejsca na nudę!

Dla kogo: Dla urodzonych kibiców i sprawiedliwych sędziów – dobra zabawa jest ważna, ale regulamin – rzecz święta. Mile widziane zainteresowanie biegami przeszkodowymi, ale bez obaw – i tak przejdziesz szkolenie!

Runmageddon Kids

Opis: To miejsce, gdzie Runmageddonową przygodę przeżywają dzieci w wieku 4-11 lat! Najbardziej kolorowa i uśmiechnięta strefa na całej imprezie! Tu również dzielimy się pomiędzy start, metę i trasę, a w każdym z tych obszarów wspieramy i dopingujemy małych bohaterów!

Dla kogo: Dla osób, które lubią przebywać wśród dzieci i potrafią zmotywować naszych najmłodszych zawodników do pokonywania przeszkód i samych siebie! Energia, uśmiech i niezliczona ilość zbitych piątek są tu na porządku dziennym! Jeśli szukasz trochę więcej spokoju, a dodatkowo jesteś świetnie zorganizowany/a, zapraszamy do Biura Zawodów KIDS.

Biuro zawodów

Opis: To miejsce, które podczas trwania eventu cały czas tętni życiem! Osoby komunikatywne świetnie się sprawdzą jako główne źródło informacji dla naszych zawodników, którzy odbierają tutaj pakiety startowe.

Dla kogo: Do Biura Zawodów zapraszamy osoby pozytywne, kulturalne, komunikatywne i dobrze zorganizowane!

Meta

Opis: Strefa pozytywnych emocji – satysfakcji, okrzykom radości i gratulacjom nie ma końca! Wolontariusze na mecie wręczają zawodnikom należne im trofea (medale, buffy), napoje i dbają o zwrot chipów do pomiaru czasu.

Dla kogo: Dla ciepłych, radosnych osób, które z uśmiechem przywitają naszych strudzonych walką zawodników Runmageddonu i nie obawiają się pobrudzenia od ich gorącego przytulania!

Depozyt

Opis: W depozycie zawodnicy zostawiają swoje rzeczy pod odpowiednim numerem, a po biegu mogą je odebrać. Wszystko musi być tu świetnie zorganizowane. Nie obawiaj się nudy – czasem bijemy tu rekordy kroków!

Dla kogo: Potrafisz działać szybko i lubisz porządek? Nawet jak nie lubisz, to polubisz! Zapraszamy!

Co zapewniamy dla Wolontariuszy:

– zaliczenie praktyk lub stażu,

– zaświadczenie o odbytym wolontariacie,

– całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),

– koszulkę techniczną oraz bandankę Runmageddon,

– bony na start w biegach lub bony na odzież SMMASH,

– profesjonalną opiekę organizatorską,

– ubezpieczenie NNW,

– nocleg.

Zgłoszenie na Wolontariat

Chęć udziału w Wolontariacie można zgłosić na 2 sposoby:

– przez stronę www.runmageddon.pl/wolontariat