Przejdź do treści

Seans w pełni dostępny i spotkanie po seansie filmu

„CHORA NA SIEBIE”

Reż. Kristoffer Borgli | Norwegia

Piątek | 24 marca 2023 | godz. 17:00

Kino Muza | ul. Św. Marcin 30 w Poznaniu

Bilety: 5 zł

Zapraszamy na drugi seans w ramach projektu „KINO MUZA – KINO OTWARTE”, który odbędzie się 24 marca o godz. 17:00 w Kinie Muza. Zaprezentujemy norweski film „Chora na siebie” w reżyserii Kristoffera Borgliego.

Uczestnikom zapewnimy: audiodeskrypcję, napisy dla niesłyszących, tłumacza PJM na żywo oraz przyjazną atmosferę kina studyjnego.

Po seansie zapraszamy widzów na spotkanie z Julią Bilarzewską – psychologiem, na którym wspólnie porozmawiamy o emocjach, ważnych tematach i wrażeniach jakie film wywarł na oglądających. Ta wizyta w kinie to coś więcej niż seans filmowy. Julia Bilarzewska to psycholożka, seksuolożka i edukatorka, która kocha kino i często używa filmu w swojej praktyce zawodowej.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Na pierwszy rzut oka Signe i Thomas wydają się idealną parą. Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego. Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. Signe nie może pogodzić się z faktem, że światła reflektorów skupione są teraz wyłącznie na jej partnerze. Zdesperowana, celowo nadużywa niebezpiecznych farmaceutyków, co błyskawicznie odbija się nie tylko na jej zdrowiu, ale i wyglądzie. Czym jednak jest odrobina cierpienia w porównaniu ze współczuciem oraz uwagą, które znowu może w pełni na sobie skupiać?

Kontakt mailowy: Kamil Skibiński k.skibinski@kinomuza.pl

Kontakt telefoniczny: Joanna Piotrowiak 506 023 545


Baner projektu Kino Otwarte. Na środku znajdują się informacje: "Kino Muza w Poznaniu to Kino Otwarte. Jesteśmy otwarci na wszystkie osoby odwiedzające. Do Kina wejdziesz bez żadnych utrudnień. Kino Muza. Kino dla Każdej. Kino dla Każdego. Zapraszamy! Więcej informacji o dostępności Kina Muza znajdziesz na stronie kinomuza.pl". Po prawej stronie na górze znajdują się logotypy Polskiego Języka Migowego, pętli indukcyjnej oraz audiodeskrypcji. W stopce widać logotypy partnerów projektu: Kino Muza, Estrada Poznańska, Miasto Poznań, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Fundusze Europejskich Wiedza Edukacja Rozwój oraz Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny.
  • Autor: Matylda Konarska
  • Opublikowano: 14.03.2023, 17:24
  • Ostatnia edycja: 14.03.2023, 17:24