PROJEKT STOISKA MODUŁOWEGO I ATRAKCJI DLA ENEA S.A.

Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu oraz Enea S.A. ogłaszają konkurs na wykonanie projektu stoiska promocyjnego wraz z aranżacją strefy wystawienniczej oraz projektu atrakcji na stoisku.

Celem konkursu jest wyłonienie zwycięskiego projektu stoiska promocyjnego wraz z aranżacją strefy wystawienniczej oraz projektu atrakcji umiejscowionej na stoisku. Stoisko będzie zlokalizowane i montowane w różnych miejscach, zgodnie z potrzebami promocyjnymi ENEA S.A.

Konkurs adresowany jest do studentów Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu studiujących w pracowniach Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii.

Przewidziane nagrody:

I miejsce – 7000pln

II miejsce – 4000pln

III miejsce – 2000pln

Regulamin oraz wszelkie szczegóły dot. konkursu dostępne u koordynatora:

mikolaj.stankowski@uap.edu.pl

Termin zgłaszania udziału: 30.03.2023 drogą mailową na adres: konkurs.enea.uap@gmail.com

Termin oddania prac konkursowych: 15.05.2023

• Autor: Matylda Konarska