Przejdź do treści

Strefa Studenta to konkurs kierowany do młodych projektantów z pasją tworzenia. Dzięki udziałowi w konkursie uczestnicy mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań, czyli na Targach Packaging Innovations. To niepowtarzalna szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskaniu poważnych zawodowych zleceń. Każde opakowanie jest projektowane przez specjalistów z zakresu kilku dziedzin, odpowiadając na potrzeby zarówno wizualne, jak i użytkowe. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach.N73A86563.jpg

Konkurs podzielony zostanie na 2 etapy:

I etap

Stwórz projekt i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Prace konkursowe można zgłaszać do 30 kwietnia 2023r. do godziny 12:00. Zostaną one ocenione przez profesjonalne Jury, w skład którego wejdą eksperci branży opakowaniowej oraz graficznej. Zostanie wyłonionych 12 prac do finałowego etapu konkursu. Lista nominowanych prac zostanie podana na naszej stronie internetowej w zakładce „Strefa Studenta” już 20 maja 2023r. 

II etap

Autorzy nominowanych prac zostaną zaproszeni na finał konkursu, który odbędzie się 20-21 września 2023r. w EXPO Kraków podczas 15. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations w specjalnie stworzonej strefie wystawienniczej. Uczestnicy konkursu podczas 2-minutowych prezentacji będą mieli szanse zaprezentować prototypy swoich prac, opowiedzieć o nich Jury i odpowiedzieć na pytania ekspertów. Jury na podstawie ocen projektów oraz prezentacji uczestników wyłonią zwycięskie prace w każdej z 3 kategorii.

Zasady konkursu

  1. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie do 30 roku życia, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań. Uczestnicy konkursu muszą posiadać status studenta.
  2. Podstawą jest innowacyjny i zaskakujący pomysł, który może zostać wprowadzony do produkcji.
  3. Prace mogą być zgłaszane w 3 kategoriach (1 praca może być zgłoszona tylko w 1 kategorii) do 30 kwietnia 2023 roku do godziny 12:00.
  • Autor: Matylda Konarska
  • Opublikowano: 03.02.2023, 11:34
  • Ostatnia edycja: 03.02.2023, 11:34