Już 10 grudnia od godziny 10:00 w Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu odbędzie się kolejna, świąteczna edycja Studenckich Targów Sztuki! Targi Sztuki to cykliczne wydarzenie, które daje studentom i absolwentom Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu możliwość prezentacji oraz sprzedaży swoich prac.

Po raz kolejny będą Państwo mieli okazję zapoznać się z unikatowymi dziełami sztuki, wzornictwem, rzemiosłem i ręcznie robionymi gadżetami, które na pewno mogą stać się doskonałymi prezentami świątecznymi dla Waszych bliskich.

Ponadto, do dyspozycji odbiorców zostanie udostępniona Platforma Internetowa Studenckich Targów Sztuki, która będzie mieć charakter katalogowy i niekomercyjny. Ma służyć jako przedsmak tego, co będzie można zobaczyć w grudniu, stacjonarnie na terenie UAPu.

Zapraszamy najmłodszych artystów na warsztaty podczas targów 🙂

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (od 6 roku życia) na warsztaty w pracowni Wydziału Grafiki UAP. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać technikę sitodruku, poprzez samodzielne ręczne drukowanie przygotowanych wzorów na filcowych bombkach.

prowadząca: mgr Maja Michalska, asyst.

termin: 10 grudnia, godz. 14.00 i 16.00

miejsce: Pracownia Sitodruku, sala 310, budynek B, ul. 23 Lutego 20
Uwaga, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy na adres: warsztaty@uap.edu.pl

• Autor: Matylda Konarska