Słowiński Park Narodowy ogłasza konkurs na opracowanie/stworzenie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery.

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni plastycznych i uczniów szkół plastycznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Związany jest z 45 rocznicą objęcia Słowińskiego Parku Narodowego Międzynarodowym Programem UNESCO „Człowiek i Biosfera” (Man and Biosphere – MAB) poprzez włączenie go do sieci Światowych Rezerwatów Biosfery.

Opracowany logotyp musi być oryginalny, nieskomplikowany, ma przykuwać uwagę i wywoływać pozytywne skojarzenia związane ze Słowińskim Parkiem Narodowym i jego otuliną, a przede wszystkim musi zawierać hasło „Słowiński Rezerwat Biosfery”. Te kryteria muszą się wpisać w różnorodność biologiczną, kulturowe aspekty obszaru Rezerwatu, zrównoważone relacje między ludźmi i biosferą.

W konkursie przewidziane są dla laureatów trzech pierwszych miejsc atrakcyjne nagrody finansowe ufundowane przez Fundację PGE.

Termin nadsyłania projektów logotypu do 15 listopada 2022 r.

Więcej informacji na stronie https://slowinskipn.pl/pl/component/content/article/7-aktualnosci-list/1586-051022a.html

• Autor: Matylda Konarska
  • Opublikowano: 17.10.2022, 10:49