Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach Katedry Animacji Wydziału Animacji i Intermediów UAP

Tym razem możemy być dumni z naszej reprezentacji w konkursie SLAM ANIMACYJNY 2022!

W ramach konkursu studentki Oktawia Derybowska, Dominika Tkaczyk i Bogna Idkowiak otrzymały nagrodę główną 2022 za zrealizowanie animacji na temat „GRANICE”

Dodatkowo podczas Slamu w konkursie etiud film „Po Ciemku” w reż. Jakuba Baniak otrzymał wyróżnienie

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Slam Animation 2022 to trzecia edycja międzyakademickiego festiwalu animacji.

SLAM ANIMACYJNY Jest to przegląd Akademickich Realizacji Filmowych oraz konkurs organizowany w ramach Festiwalu Animation Slam, którego organizatorem jest Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku. Do konkursu w tym roku wytypowano Wydziały i Pracownie Animacji z całej Polski.

W Gdańskim ASP w podziemiach Wielkiej Zbrojowni wzięli udział w konkursie na najlepszą animację wykonana na miejscu w trzyosobowym zespole.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 15.06.2022, 12:59