Przejdź do treści

Pracownia Rzeźbiarska Andrzej Weremczuk poszukuje pracownika na stanowisko: ARTYSTA RZEŹBIARZ

Miejsce pracy: Nowodwór k. Lubartowa

Opis stanowiska:

  • praca przy projektach rzeźbiarskich i rzeźbie w kamieniu
  • praca pełnoetatowa i długoterminowa lub na zlecenie – do uzgodnienia

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie plastyczne, studia o profilu artystycznym
  • dobra znajomość anatomii/umiejętność zastosowania w rzeźbie portretowej, figuralnej
  • predyspozycje do pracy fizycznej, głównie w kamieniu
  • kreatywność
  • wykazywanie własnych inicjatyw w zakresie nowatorskich kierunków działalności Pracowni
  • podnoszenie poziomu usług poprzez aktywne uczestnictwo w oryginalnych i nowatorskich realizacjach rzeźbiarskich
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w rzeźbiarskiej obróbce kamienia
  • pracę w kameralnym, młodym zespole
  • miejsce pracy z dala od miejskiego zgiełku

Pracownia Rzeźbiarska Andrzej Weremczuk istnieje na rynku od 20 lat. Nasze usługi obejmują swym zakresem rzeźbę w kamieniu, architekturę pamięci. W swoim dorobku mamy realizacje rzeźbiarskie na terenie całego kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy: www.weremczuk.pl

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres pracownia@weremczuk.pl wraz ze zdjęciami przykładowych prac oraz o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych lub o kontakt pod numerem 602 551 228.

  • Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 24.05.2022, 11:53
  • Ostatnia edycja: 24.05.2022, 11:53