Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń do 2. Ogólnopolskiego Studenckiego Pleneru Artystycznego WIZJE!

2. Ogólnopolski Studencki Plener Artystyczny WIZJE w tym roku skupia się na technologii oraz postępie – tematach które są nieodłączną częścią życia w mieście, ale także sztuki, przenosząc ją w sferę życia społecznego. Wizje to 6 dni intensywnej pracy w formie pleneru artystycznego (5-10 września 2022), zwieńczonego wspólną ekspozycją poplenerową w Zamku Cieszyn (10 września 2022).

Dla uczestników to okazja do przedstawienia siebie i swojej twórczości różnorodnej publiczności, zdobycia wiedzy podczas warsztatów ze specjalistami (więcej informacji wkrótce, będzie mega!) oraz do eksperymentu artystycznego. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej atmosfery i warunków sprzyjających rozwojowi, w szerokiej definicji tego słowa.

SZCZEGÓŁY REKRUTACJI: https://www.plenerwizje.pl

Wizje to projekt artystyczno-edukacyjny. Program Wizji obejmuje cykl nieodpłatnych warsztatów, będących bazą do stworzenia własnej ścieżki rozwoju zawodowego związanego z własną twórczością artystyczną. Skupiać będziemy się na wiedzy z zakresu obecnego rynku sztuki, możliwości wykorzystania nowych mediów oraz budowania własnej marki. Jednym z głównych założeń jest zapewnienie środowiska do pracy twórczej oraz wspólna przestrzeń do jej interpretacji i rozmowy. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, możliwość sprzedaży prac przywiezionych ze sobą oraz zwrot kosztów za podróż. Nie zabraknie też rozrywki i czasu na budowanie relacji.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 25.05.2022, 12:30