Aukcja dla Ukrainy: zbiórka prac artystycznych

Artyści, artystki, osoby artystyczne!
Trwa zbiórka prac na aukcję sztuki organizowaną przez Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu na rzecz twórczyń i twórców z doświadczeniem uchodźczym. Licytacja odbędzie się 14 maja, w Noc Muzeów.
Prace można zostawiać w Dziekanacie WEAiK pod adresem Plac Wielkopolski 9 (budynek C UAP), pokój 401 we wtorki, środy i czwartki w godzinach: 9.00-15.30 do dnia 21 kwietnia. Prosimy o przynoszenie wyłącznie prac oprawionych! Każde dzieło powinno być opisane nazwiskiem autora_rki, tytułem, techniką wykonania oraz rokiem powstania.
Środki uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na zapewnienie godnych warunków bytowych osobom z doświadczeniem uchodźczym i artystycznym, a także materiały do pracy dla artystycznej grupy samopomocowej oraz na warsztaty dla ukraińskich dzieci.
Pytania kierować można na profil Wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa oraz mailowo na adres izabela.kowalczyk@uap.edu.pl z tematem 'Zbiórka prac dla Ukrainy’.

staywithukraine

• Opublikowano: 07.04.2022, 21:05