Już po raz 24 firma Geberit zaprasza studentów i początkujących architektów do udziału w jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce konkursie na zaprojektowanie toalety publicznej.

W tym roku partnerem wydarzenia „Projekt Łazienki 2022” jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Termin nadsyłania prac konkursowych 4 maja!

Zadaniem uczestników w tegorocznej edycji konkursu jest zaprojektowanie pawilonu wystawowo-recepcyjnego z funkcją toalety publicznej w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Dla oceniających istotne będzie dostosowanie pawilonu sanitarnego do specjalnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami, seniorów czy opiekunów z małymi dziećmi. Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w konkursie jest wykorzystanie w projekcie produktów marki Geberit i / lub KOŁO.

W 2022 roku po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda specjalna w nowej kategorii konkursowej „Projekt wnętrza łazienki”.

Grand Prix ,,Projekt Łazienki 2022” wynosi 25 000 PLN.

Łączna pula nagród to 60 000 PLN.

Regulamin ze szczegółowymi wytycznymi dotyczącymi projektów, informacjami na temat lokalizacji oraz zasadami nadsyłania zgłoszeń jest dostępny na stronie www.konkurskolo.pl

Uroczyste ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 14 czerwca 2022, a prace laureatów będzie można podziwiać na wystawie w Wilanowie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku. Zapraszamy do udziału w jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych konkursów architektonicznych w Polsce!

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 20.04.2022, 13:08