Weź udział w 11. edycji konkursu Młodzi na Start, organizowanego przez magazyn Elle Decoration

Już po raz jedenasty redakcja magazynu ELLE Decoration organizuje konkurs dla młodych projektantów, studentów szkół artystycznych oraz dla każdego, kto marzy o sukcesie w świecie designu. Mecenasem konkursu jest Pomorski Park Naukowo – Technologiczny | Centrum Designu.

Temat tegorocznej edycji to Design na pograniczu przeszłości i teraźniejszości. Pokaż nam własną interpretację charakterystycznych elementów polskiego wzornictwa lat 60 – 70-tych. W swojej pracy uchwyć wszystko to, co Cię fascynuje, zastanawia, zachwyca we wzornictwie przeszłości. Może jest to: surowość formy, materiał, kolor, układ linii, sposób łączenia, modułowość? Pokaż nam to w swoim projekcie, przekonaj nas, że wszystko się w jakiś sposób przenika i uzupełnia.

Pula nagród w konkursie Młodzi na Start to aż 20 000 zł oraz publikacja w magazynie ELLE Decoration.

Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej podczas festiwalu Gdynia Design Days, który odbędzie się w dniach 2 – 10 lipca 2022 r.

W kapitule konkursowej w tym roku zasiada nowe jury w składzie: Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna magazynu ELLE Decoration, Ewa Janczukowicz-Cichosz – ekspertka zrównoważonego rozwoju oraz pomysłodawczyni powołania PPNT | Centrum Designu i jego kierowniczka w latach 2012 – 2018, Krystian Kowalski – założyciel KKID studio specjalizującego się wprojektowaniu mebli, przestrzeni i kreowaniu wizerunku marek, Maja Ganszyniec – projektantka z kompleksowym podejściem do procesu projektowania, Piotr Grzybowski – projektant, autor wielu nagradzanych w Polsce i za granicą projektów meblowych – m.in. If design Award czy Must Have, Magdalena Hubka – projektantka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu Wydziału

Grafiki Artystycznej oraz Ewa Chudecka – kierowniczka PPNT Gdynia | Centrum Designu i festiwalu Gdynia Design Days.

Redakcja magazynu ELLE Decoration od ponad 21 lat wspiera polskie wzornictwo, a Konkurs Młodzi na Start dla wielu laureatów stał się początkiem wielkiej kariery.

Pamiętaj prace można zgłaszać do 17 maja 2022 r. za pośrednictwem strony konkursowej: www.mlodzinastart.pl

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 08.04.2022, 12:45