Przejdź do treści

ŻUBROFFKA czeka na Wasze nowe filmy!

Nabór filmów konkursowych potrwa od 14 stycznia do 30 maja 2022 roku.

Ze zgłoszonych filmów nasi selekcjonerzy wyłonią finalistów zakwalifikowanych do konkursów polskich (Fabuła.plAnimacja.pl Dokument.pl), międzynarodowych (Okno na Wschód, Cały ten Świat) oraz konkursów mających formułę otwartą dla twórców z Polski i zagranicy (Kids, Music videoNa skraju).

Filmy powalczą o Grand Prix Festiwalu, główne nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii, o nagrody specjalne za najlepszą animację, dokument, fabułę, zdjęcia i muzykę oraz o nagrodę publiczności – nieokiełznanego Dzikiego Żubra! Swoje nagrody przyznają też polscy i zagraniczni dziennikarze.

Miło nam też poinformować, że w tym roku kultowy pokaz Midnight Shorts, nawiązujący do legendarnych nowojorskich pokazów kina klasy B, C, D (lata 70. XX wieku) – po raz pierwszy zyska konkursową formułę! Jeśli więc tworzycie ociekające krwią, seksem i absurdem filmy, które wywołują u widzów zarówno spazmatyczne ataki śmiechu, jak i okrzyki przerażenia – to jest to konkurs dla Was!

W programie Festiwalu, oprócz mnóstwa filmów z całego świata, znajdą się także wystawy, koncerty, śniadania filmowe, warsztaty i spotkania, które – na co liczymy – uprzyjemnią Wam czas spędzony na ŻUBROFFCE.

Nabór filmów trwa od 14 stycznia do 30 maja 2022 roku!

Zgłoszenia filmów przyjmujemy:
* poprzez platformę Filmfreeway.com: https://filmfreeway.com/ZUBROFFKAISFF 
* formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.zubroffka.pl/zglos-film-2-2/

Zapraszamy na Podlasie – do krainy żubra i filmu!


  • Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 15.02.2022, 11:07
  • Ostatnia edycja: 15.02.2022, 11:07