Przejdź do treści

Ruszyły zgłoszenia do 9. edycji Papaya Young Creators!

Wystartowała 9. edycja konkursu Papaya Young Creators! W tym roku uczestnicy i uczestniczki mają szansę stworzyć filmy reklamowe, teledyski, filmy dla TikToka oraz audioseriale! Deadline na zgłoszenia mija 28 lutego. 

W tym roku w konkursie jest aż 5 kategorii. W Branded Stories, w którym realizowane będą filmy reklamowe dla marek, twórcy i twórczynie będą mogli stworzyć produkcje dla AGH, Amici, DPD, Onetu, Philips OneBlade, Porsche i Żabki. W kategorii Music Stories, tym razem powstaną teledyski dla muzyków z wytwórni Def Jam, takich jak Paulina Przybysz i DJ BRK, a także IGO z Iglo Records. Po raz pierwszy znajdą się w tej kategorii także artyści zagraniczni – z Czech (Hellwana) i Hiszpanii (Jansky). W obu kategoriach finalistki i finaliści otrzymają 18 tys. zł wsparcia finansowego na realizację filmów i teledysków oraz pomoc mentorów. 

W konkursie Papaya Young Creators nie zabraknie także nowych wyzwań. Pierwszy raz w historii konkursu pojawi się TikTok. W nowej edycji konkursu zadebiutują dwie subkategorie  – TikTok Branded Stories i TikTok Unique Stories. Uczestnicy i uczestniczki będą interpretować w nich różne tematy umieszczone w creative starterach. Odpowiedzią na briefy konkursowe może być pomysł na reklamę wykorzystującą przestrzeń medialną TikToka (subkategoria TikTok Branded Stories) lub gotowy film przedstawiający zagadnienie różnorodności i inkluzywności (TikTok Unique Stories).

W wyniku połączenia sił Papaya.Rocks i Audioteki powstała nowa kategoria – Audio Stories. Wyłoni ona najlepsze pomysły na opowieść dźwiękową. Audio Stories jest dla każdego, kto chce zaprezentować światu ciekawy koncept dźwiękowej historii.  Najlepsze pomysły, rozpisane w postaci konceptu audio opowieści, powalczą o szansę wyprodukowania przez Audiotekę, a potem dystrybuowania i promowania przez Audiotekę i Papaya.Rocks.

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć konto w Panelu Uczestnika na stronie www.papayayoungcreators.com, przeczytać Creative Startery, a następnie opisać pomysł i za pomocą Panelu załadować pracę do systemu. Prace można składać solo bądź w duetach. Zgłoszenia trwają do 28 lutego

  • Autor: Piotr Grzywacz
  • Opublikowano: 02.02.2022, 20:36
  • Ostatnia edycja: 02.02.2022, 20:38