Z przyjemnością informujemy, że kolejny rok nasi studenci znaleźli się wśród laureatów Graduation Projects:

W kategorii 3D:
Student Miłosz Adamczyk – magisterska praca dyplomowa pt. Przyczepa rowerowa o zmiennej funkcji
promotor: dr hab. Łukasz Stawarski, prof. UAP,

także w kategorii 3D:
Studentka Julia Szymanowska – licencjacka praca dyplomowa pt. HANGUL Projekt zabawki edukacyjnej do nauki języka koreańskiego
promotorka: dr Magdalena Grenda, ad.

Graduation Projects ma charakter środkowoeuropejski, a jego uczestnikami są dyplomanci kierunków projektowych z Czech, Polski, Słowacji i Węgier oraz obywatele tych państw studiujący poza krajami Grupy Wyszehradzkiej. Można zgłaszać prace licencjackie, jak i magisterskie. Dyplomy są oceniane w dwóch kategoriach: 2D i 3D – grafiki użytkowej (w tym projektowania stron WWW, użytkowych projektów aktywnych, czy aplikacji ekranowych) oraz wzornictwa przemysłowego (z uwzględnieniem tkanin, ubioru, szkła lub ceramiki).

Wystawa Graduation Projects 2021 będzie prezentowana od 11 marca w Zamku Cieszyn.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 28.01.2022, 11:24