24 maja 2021 został rozstrzygnięty konkurs na projekt modernizacji holu wejściowego przy ul. Wodnej 15 w Poznaniu.

Organizatorami tego konkursu byli Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu i Wspólnota Mieszkaniowa ul. Wodna 15 w Poznaniu.

Konkurs skierowany był do studentów studiujących w Katedrze Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury i Scenografii.
Z ramienia Uczelni konkurs prowadziła IV Pracownia Projektowania Wnętrz prowadzona przez dr hab. Macieja Basałygo, prof. UAP i mgr Tadka Rzewuskiego.

Z rąk przedstawicieli władz Uniwersytetu i Wspólnoty laureatom wręczono nagrody za:

• I miejsce dla Dawida Dzwonkowskiego, nagroda w wysokości 3000zł (przewidywana realizacja projektu)
  • II miejsce dla Agaty Rzechówki, nagroda w wysokości 1500zł
  • III miejsce dla Ewy Moctezuma Sanchez, nagroda w wysokości 500zł

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy potwierdzające udział.W holu budynku przy ul. Wodnej 15 można oglądać ekspozycję pokonkursową prac zakwalifikowanych do konkursu.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 08.06.2021, 09:59