Fundacja Sztuki Polskiej ING zaprasza do udziału w projekcie Artysta – Zawodowiec.

A–Z –  to projekt edukacyjny dla artystów i artystek sztuk wizualnych oraz osób studiujących na uczelniach i wydziałach artystycznych. Jak co roku wyjątkowe grono ekspertów i ekspertek w dziedzinie sztuki współczesnej opowie o narzędziach i praktykach pomocnych w zawodowym funkcjonowaniu w świecie sztuki.

Prowadzone będą od 16 marca do 30 kwietnia, we wtorki i czwartki o godzinie 18:00.

Wykładowcy poprowadzą też indywidualne konsultacje portfolio online dla osób uczestniczących w projekcie.

W tym roku wybrane uczestniczki i wybrani uczestnicy projektu zostaną zaproszeni na Letnią Szkołę, czyli 7-dniowy wspólny wyjazd do Sokołowska.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Zajęcia poprowadzą:

• Piotr Płucienniczak,
  • kolektyw Slavs&Tatars,
  • Ewa Tatar,
  • Sebastian Cichocki,
  • Karolina Maria Wojciechowska,
  • Agnieszka Sural,
  • Piotr Drewko,
  • Magdalena Komornicka,
  • Szymon Żydek,
  • Agnieszka Polska,
  • The White Pube i Pamela Bożek.

Wykłady będą tłumaczone na język migowy.

Aby wziąć udział w wykładach wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji o projekcie na stronie Fundacji Sztuki Polskiej ING oraz na wydarzeniu na facebooku.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 26.02.2021, 08:08