Przejdź do treści

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny (GAPA) to jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Warszawie!

Organizowany jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej wraz z Komisją Kultury Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej.

Celem Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego jest promocja młodych artystów! 

Bardzo często ciężko jest wystartować w profesjonalnym świecie, w którym konkurencja jest olbrzymia. GAPA daje młodym artystom szansę zaprezentowania się przed ekspertami i wysłuchania krytycznych opinii na temat prac, możliwość nawiązania owocnej współpracy na arenie polskich artystów. Dla wielu ludzi jest to szansa poznania osób, mających podobne zainteresowania, z którymi mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. Organizatorzy chcą pokazać ludziom, że sztuka studentów wcale nie odbiega poziomem od tej profesjonalnej, pokazywanej na co dzień w mediach.


Ze względu na panującą pandemię, dbając o zdrowie uczestników, jury, publiczności, organizatorzy zdecydowali się na zorganizowanie XVIII edycji GAPA w formie całkowicie zdalnej. 

W tym roku w 4 kategoriach:

Formularze zgłoszeń są otwarte do 5 lub 9 grudnia w zależności od kategorii.

Na uczestników czeka możliwość zaprezentowania swoich prac przed profesjonalnym jury, a na najlepsze dzieła czekają fantastyczne nagrody.


  • Autor:
  • Opublikowano: 01.12.2020, 21:55
  • Ostatnia edycja: 01.12.2020, 22:00