13.06.2018 – „Doznania” – recital Marty Lisiewicz
Osiedlowy Dom Kultury „Pod Lipami”
Marta Lisiewicz – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego z dyplomem plastyka rzeźbiarza oraz anglistka z dyplomem Kolegium Językowego. Śpiewa, komponuje, maluje, rzeźbi, oraz uczy dzieci angielskiego.
Marta jest Laureatką festiwali: „Czy to jest kochanie” z repertuarem autorskim „Doznania” w kategorii jednego aktora (kwiecien 2012) Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA (listopad 2012), Giełdy piosenki „Wieczorne Nastroje” z repertuarem autorskim (2010, 2011) oraz Piaseczyńskiego Zlotu Piosenki Różnej „PZPR“ (2010, 2012).
Podczas recitalu usłyszymy piosenki o różnych rodzajach miłości, piosenki o tym, co doprowadza do szału, piosenki opiewające zdumienie nad życiem.

13.06.2018 – Wieczór Teatru Pantomimy

15.06.2018 – Wieczór Piosenki Aktorskiej
Wstęp: Ulgowy 12 zł / Normalny 15 zł
Zapraszamy na muzyczną ucztę! Piosenki aktorskie, kabaretowe, współczesne aranżacje znanych klasycznych utworów oraz własne kompozycje. Wszystko w wyjątkowych aktorskich interpretacjach!

16.06.2018 – „Las” Psychoteatr
Osiedlowy Dom Kultury „Pod Lipami”
PSYCHOTEATR „Las” – monodram Angeliki Pytel.
Miasto, blokowisko, mieszkanie, łazienka, a w niej… las. Historia dziewczyny zagubionej w świecie w którym buty same tańczą, tajemnicy lasu zamieszkałego przez roje motyli strzeże drwal, zaś wanna napełnia się morską wodą. Czy można się rozpuścić? Dlaczego w mieście grasują wilki? Czy istnieje droga powrotna z mrocznego lasu? Jak uwierzyć w to wszystko, gdy zza okna dociera blask reklam i hałas tramwajów? Studium samotności w tłumie ludzi. Kiedy nie wiesz co powiedzieć po prostu to zaśpiewaj. Spektakl zawiera 9 autorskich utworów muzyczno-wokalnych, w elektronicznej aranżacji, wykonywanych na żywo.

Program festiwalu i bilety dostępne na stronie: http://www.studio-aktorskie.pl/offsytuacje
  • Autor: Dariusz Hauzer
  • Opublikowano: 04.06.2018, 20:55